O mně

Jmenuji se Tereza a výroba šperků je mou velikou vášní. Ačkoliv jsem šperky nikdy moc nenosila, tedy kromě náušnic, těm měděným jsem naprosto propadla. Od prvního okamžiku, kdy jsem uviděla prsten vytvořený technikou, kterou nyní používám i já, jsem věděla, že jsem našla mnohem víc, než jen cosi, co dokáže zkrášlit a dozdobit fyzickou schránku. Mou tvorbu najdete v mém eshopu, můžete zde také koupit kameny, které se dají použít jak do šperků, tak i jako milá společnost třeba do kapsy či pod polštář.

Od té doby se stále učím o podstatě fenoménu, kterým šperky jsou. To, co jsem doposud zjistila, bych s vámi ráda sdílela na tomto blogu. A nejen to. Protože mou další vášní vedle šperků jsou  drahé kameny, ukážu vám jejich kouzlo z trochu jiné strany, než je běžně známé. Moje informace ze světa minerálů můžete uplatnit třeba při své vlastní šperkařské tvorbě, nebo i při výběru šperků.

Pokud máte nějaké dotazy, ať již na téma electroformingu, nebo ze světa šperků z drahých kamenů, můžete mi napsat na můj email: crystal.grid.design@gmail.com .

Tereza Stropnická

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: